Tiny Village Latvia

Par mums

tiny_village_latvia

Šobrīd “Tiny Village Latvia” ir izaudzis par vairāku ģimeņu kopīgu biznesu, kur katram ir sava svarīga un neatņemama loma. Kopīgi strādājam un gādājam, lai katrs viesis pie mums justos gaidīts, un atpūta izdotos patiesi lieliska.

Ideja par pārvietojamām mājiņām radās pirms aptuveni septiņiem gadiem. No sākuma idejas autors un realizētājs Ulvis Noviks bija iecerējis priekš sevis uzbūvēt šādu māju. Bet vēlāk tā pārtapa par biznesa ideju.

Kā saka pats Ulvis: "Vienmēr ir bijusi un joprojām ir vēlme radīt, ko jaunu. Esot biznesā, vēlos dot pievienoto vērtību."

Sākuma plāns esot bijis tās izīrēt uz vietas vai piedāvāt novietot klientu izvēlētā vietā, taču šobrīd tās netiek pārvietotas, bet kalpo kā prototipi viesiem, kuri tādu namiņu nākotnē vēlētos paši iegādāties. “Tiny Village” piedāvā gan mājiņu nomu, gan pārdošanu pēc klientu pielāgotām vēlmēm.

Šobrīd iespējams izīrēt trīs četrvietīgus atpūtas namiņus - RIETUMU NAMIŅU (vienīgais ar kublu), ZIEMEĻU NAMIŅU un DIENVIDU NAMIŅU. (Nosaukumi doti pēc novietojuma skatoties pēc debespusēm) Visi namiņi ir apsildāmi un aprīkoti ar auksto un karsto ūdeni, tualeti, dušu, gaisa kondicionieri, virtuves aprīkojumu ar ledusskapi un iespēju gatavot maltīti pašiem. Pieejama arī plaša terase, uz kuras var izmantot grilu.